Lámeš si hlavu nad tím, kam se vydat na rande, aby bylo místo originální a odpovídalo tvým představám? Máme pro tebe tipy, kam vyrazit…

bot-tower1. Bolt tower, kavárna DOV

Kdo by nechtěl na prvním rande oslnit výběrem zajímavého místa?  Netradiční zážitek vám zaručí návštěva Bolt tower, nově postavená vyhlídka v areálu Dolních Vítkovic. Nejenže si můžete prohlédnout Ostravu jako na dlani, ale také vychutnat dobrou kávu. Intimitu vám zaručuje omezená kapacita kavárny, proto budete mít dostatek klidu se co nejlépe poznat. Romantikům doporučujeme navštívit při západu slunce!

více na: www.dolnivitkovice.cz/36/cs/node/3922

2. Kino Luna

Zajít si do kina na první rande, je docela běžná věc, ale proč B11nevyužít možnosti se vyhnout přeplněným nákupním centrům, ve kterých se většina komplexů kin nachází? Kino Luna se nachází v samostatné budově v Ostravě Výškovicích, ve které najdeš i útulnou kavárnu.

více na:  www.kzoj.cz/cz/page-o-nas-kino-luna/

3. Landek Park

ostrava-hornicke-muzeum-okd-landek-w-3218Jestliže se chystáš na rande s milovníkem přírody, vytáhni ho na procházku na Landek. Výhodou je, že většina Ostraváků tady ještě nikdy nebyla, a tak bude tento výlet nečekaným zpestřením. Se svou drahou polovičkou zde najdete jak intimní prostředí,  tak si zde můžete posedět v jedné z místních hospůdek či restaurací. A když se vám omrzí popíjení i příroda, můžete skočit na tenis nebo bowling.

více na:  www.landekpark.cz

4. Sladké království

Cupcakes, které si ve Sladkém království můžete dát, se v Ostravě těší stále větší oblibě. Proto neváhej a na rande vyraž právě tam, neboť všichni dobře víme, že láska prochází žaludkem!

více na: www.sladkekralovstvi.cz

5. Čajovna u Sýkorova mostu
Opojná vůně orientálních čajů vykouzlí uvolněnou atmosféru a budete mít možnost nerušeně konverzovat klidně celé hodiny. Doporučujeme ochutnat i lahůdky jako je salep či slané palačinky!

více na: http://cajovna.infocity.cz

6. Vinotéka Modré hory

Pokud jsi stydlivý, sklenka nebo dvě dobrého vína tě uvolní a tvoje nervozita rázem opadne!

více na: http://www.folkwine.cz

Mrkněte, jak vypadala naše návštěva Bolt Tower:


Na to, kam zajít v Ostravě na večeři se podíváme příště v samostatném článku…

O autoroví

Jsme dvě kamarádky, které si založily módní blog. Milujeme fotografování, umění, módu a naši krásnou Ostravu!

Related Posts

Sorry, nothing here!

Odpovědět