Ostrava je město, kde to žije po celý den, mnohdy i celou noc. Máme pro Tebe pár tipů, kde na to vše nabrat energii hned po ránu!

 

hd-16761. Ollies bistro

Slavná ostravská cukrárna nedávno rozšířila své prostory o bistro, které je zařízené ve svěžích odstínech žluté. Snídaně připravují do 11 hodin a určitě tě potěší výběrem  z BIO a domácích výrobků, které vypadají jeden vedle druhého naprosto neodolatelně. My doporučujeme vejce Benedikt či BIO jogurt s domácí granolou.  A velcí hladovci si můžou přidat jednu z jejich výborných baget!

lokalita Moravská Ostrava, více na: www.olliesbistro.cz

 

9d13c77fe16b49546f9448beaf7a93bf2. Ostravanka Coffee Shop

Sám název této kavárny vypovídá o tom, že tohle je Ostravská srdcová záležitost. A Ostravanka je skutečně velkou láskou mnoha z nás. Všechny kavárny mají stylově zařízené a uvaří ti zde vždy tu nejlepší kávu. Skvělé místo pro setkání nad croissantem a čerstvou kávou. Zažiješ zde pravou atmosféru Paříže, jen  v lepším – v Ostravě!

lokalita Moravská Ostrava (3x), více na: www.ostravanka.cz

 

1blog3. BonGusta

Bongusta je útulné bistro, jehož nabídka se zaměřuje na zdravou stravu – vegetariánská a dokonce i veganská jídla. Ohromně si u nich pochutnáš a určitě se budeš těšit, až k nim zase zajdeš! Snídaně podávají denně, ale jejich specialitou je sobotní brunch, který připravují každý týden a pokaždé je originální a lákavý. Na brunch tam můžeš zajít až do 14 hodin, což potěší hlavně ty, kteří se rádi o víkendu prospí. Ale moc to nepřeháněj, jsou totiž tak dobří, že mívají vyprodáno už před zavíračkou!

lokalita Moravská Ostrava, více na: www.bon-gusta.cz

 

2554808_orig4. La Petite Conversation

Kdo se touží vydat do Belgie, ale nemá na to čas či peníze, stačí, aby se vydal do kavárny LaPeCo. Zažiješ zde hřejivou atmosféru a navíc si s nimi můžeš procvičit svoji francouzštinu! Jejich specialitou jsou belgická a francouzská jídla a nápoje . Na snídani doporučují jejich „Full LaPeCo breakfast“ s párečky, slaninou, vejci a bagetkou. A po takové dobrotě budeš stoprocentně „full“.

lokalita Moravská Ostrava, více na: www.lapeco.cz11850166_1630953400511395_1673861067_n5. Bageterie Boulevard

Skvělá zastávka ve Forum Nová Karolina, když nic nestíháš a potřebuješ si dát něco rychlého k snědku. Výběr mají opravdu pestrý – od míchaných vajíček, přes dýňový chlebíček s lososem až po müsli s jogurtem nebo jejich skvělé čerstvé či zapečené bagety. Na pití si k tomu můžeš dát jejich vyhlášený ledový čaj. Tak jako tak, hlad nemá šanci!

lokalita Moravská Ostrava, více na: www.bb.cz

O autoroví

Jsme dvě kamarádky, které si založily módní blog. Milujeme fotografování, umění, módu a naši krásnou Ostravu!

Related Posts

Kde jinde máš možnost si užít pravou vánoční náladu než na vánočních trzích? Svařák tady teče...

Správný Ostravák se nikdy nestydí za to odkud pochází! Protože Ostrava je skvělé místo na zemi....

Odpovědět